Agenda Evenement

2e Stedenwedstrijd Pupillen

Locatie: Atletiekbaan Zevenaar

Datum: 13/05/2017

De tweede Stedenwedstrijd wordt georganiseerd door AV De Liemers.

De verzameltijd op de atletiekbaan in Zevenaar is 10:00 uur.
De wedstrijd start om 10:15 uur met een gezamenlijke warming-up.

De onderdelen bij deze wedstrijd zijn als volgt:
Pupillen D: 40 meter sprint – 40 meter horden – verspringen – balstoten – 4 x 40 meter
Pupillen C: 40 meter sprint – 40 meter horden – verspringen – balstoten - 4 x 40 meter
Pupillen B: 40 meter sprint – 40 meter horden – hoogspringen - vortexwerpen – 4 x 40 meter
Pupillen A1: 60 meter sprint – 40 meter horden – verspringen – kogelstoten - 4 x 60 meter
Pupillen A2: 60 meter sprint – 40 meter horden - hoogspringen - vortexwerpen - 4 x 60 meter

Onderstaande pupillen van AV’34 zijn inmiddels ingeschreven voor deze wedstrijd:

Meisjes Pupillen D
Nikki Brouwer
Milou Esmeijer
Amber ter Haar
Lies Heiner
Aafke Lub

Jongens Pupillen D
Romijn Angelier
Serge Baak
Micha Coppen
Kay Evers
Jayden Groot Wassink
Duncan Jurriëns
Pim Krottje
Nick Libregts
Hidde Masselink
Jisse Masselink
Vigo Oosterhoff
Florens van Reen
Riemer Vaartjes

Meisjes Pupillen C
Lisanne Bod
Velia de Boer
Tara van den Enk
Lis van de Goor
Annelijn Haasjes
Bodine Jansen
Evi Nijland
Lisa Schouten
Mila Schouten
Yasmijn Timmerman
Ella Woudenberg

Jongens Pupillen C
Quinten Driessen
Joshua Eghuizen
Mark Graafland
Shane Huijsman
Rens Klinkhamer
Niels Laarberg
Bart Mansier
Tim Moes
Jesper Roobeek
Hidde Wassink

Meisjes Pupillen B
Mayline Bloemendal
Kyara Diderik
Ruby-lynn Dolman
Evie van Doorn
Stella van den Enk
Sofia ten Have
Luna Hinsch
Noémi Knaap
Amber Masselink
Mare Meijnen
Fiene Nollet
Senna Schaake
Isaiah Tahalea
Imme Velthuis

Jongens Pupillen B
Syl Angelier
Jasper Burghout
Manu Coppen
Beaurice Dekker
Che ten Donkelaar
Daan Hoogendoorn
Jitse Jousma
Daan Klumper
Thom van der Kolk
Sybe Lub
Alec Pantus
Benthe de Vries
Melt Wensveen

Meisjes Pupillen A1
Lotte Bonhof
Kim Dantuma
Ninthe Koks
Daphne van der Lecq
Robine Lenters
Bente van Milligen
Lynn Oosterhuis
Lieke Starink

Jongens Pupillen A1
Jarno Bruil
Skye Bute
Finn Dijk
Reza Groot Wassink
Jamie Put
Jorn Stouten
Jasper Valkenburg
Ties Velthuis
Jari Verhagen
Rowan Witteveen

Meisjes Pupillen A2
Lilianne Beishuizen
Jules Bruins
Lara van Brummelen
Myrthe Dantuma
Jonna Daverschot
Lieske Drost
Sofie van den Hoek
Marlou Mulder
Isis Nijland
Floortje Overeem
Caitlin Pantus
Isa van Puffelen
Noa Schouten
Noëlle van Veen

Jongens Pupillen A2
Joran van Breugel
Kyan van Breugel
Lucien Driessen
Jonathan Fennema
Teun Harbers
Sep de Jong
Caleb Letourneau
Kai Muijsers
Mika Naber
Julius Prop
Xander Veer