Trainingsschema Loopgroep AV 34

30 september - 3 januari 2020

Week datum dag Baan/ duur Intensiteit Omvang
/ duur
Programma
40 30-sep Ma B R
(zone 1-2)
27 min
(37)
3 x (2 min Z2 + 3 min Z2 + 4 min Z2)
1 min R, serie 2 min R
+ Coopertest 12 min  (herkansing)
2-okt Wo D 60 min Duurloop in bos
4-okt Vr B 20 min
(26)
2x5 min Z2 + 2x5min Z1
2min R
  6-okt Zo W     HOGE VELUWELOOP
+ Wadlopen AV'34 Ameland
41 7-okt Ma B R / Herstel
(zone 1-2)
   
9-okt Wo D 60 min Duurloop in bos/wijk
11-okt Vr B 36 min
(37)
2 x 12 min Z1 + 1 x 12 min Z2
0,5 min R
  13-okt Zo W     Isokin Orderbostrail
42 14-okt Ma B M
(zone 2)
35 min
(39,5)
7 x 5 min Z2
0:45 min R
16-okt Wo D 60 min Duurloop in wijk
18-okt Vr B 40 min
(43)
3 x 10 min Z2 + 1 x 10 min Z3
1 min R
43 21-okt Ma B T
(zone 3-4)
36 min
(38)
3 x 12 min Z3
2 min R
23-okt Wo D 60 min Duurloop in wijk
25-okt Vr B 24 min
(35)
4 x 4 min Z3 + 4 x 2 min Z4
2 min R / 1 min R
44 28-okt Ma B R
(zone 1-2)
30 min
(30,5)
1 x 15 min Z1 + 1 x 15 min Z2
0,5 min R
30-okt Wo D 60 min Duurloop in wijk
- Wintertijd
1-nov Vr B 30 min
(40)
5 x 3min Z2 + 5 x 3min Z1
1 min R
45 4-nov Ma B M
(zone 2)
35 min
(41)
7 x 5 min, afwisselend Z2 en Z3
1 min R
6-nov Wo D 60 min Duurloop in wijk
8-nov Vr B 40 min
(43)
3 x 10 min Z2 + 1 x 10 min Z3
1 min R
46 11-nov Ma B T
(zone 3-4)
36 min
(40)
3 x 12 min Z3
2 min R
13-nov Wo D 60 min Duurloop in wijk
15-nov Vr B 35 min
(39)
5x7 min Z3
1 min R
47 18-nov Ma B R
(zone 1-2)
32 min
(35)
1 x 8 min Z1 + 3 x 8min Z2
1 min R
20-nov Wo D 60 min Duurloop in wijk
22-nov Vr B 30 min
(32)
3 x 10 min Z2
1 min R
48 25-nov Ma B M
(zone 2)
30 min
(34)
5x6min Z2
1 min R
27-nov Wo D 60 min Duurloop in wijk
29-nov Vr B 25 min
(29)
2 x 5 min Z3 + 3 x 5 min Z2
1 min R
49 2-dec Ma B T
(zone 3-4)
27 min
(37)
3 x (2 min Z2 + 3 min Z3 + 4 min Z4)
1 min R, 2 min SP
4-dec Wo D 60 min Duurloop in wijk
6-dec Vr B 30 min Dobbelsteenloop
50 9-dec Ma B R
(zone 1-2)
25 min
(29)
5 x 5 min (4 passen in-4 passen uit)    1 min R
Concentreren op de ademhaling
11-dec Wo D 60 min Duurloop in wijk
13-dec Vr B 40 min
(47)
4 x (8 min Z1 + 2 min Z2)
1 min R
51 16-dec Ma B M
(zone 2)
35 min
(43)
5 x 7 min Z2
1 min R
(2 min R)
18-dec Wo D 60 min Duurloop in wijk
Lichtjesloop vanuit Malkenschoten (Dubbelbeek)
20-dec Vr B 36 min
(42)
9 X 4 min Z2
4 x 1 min R + 4 x 0,5 min R
52 23-dec Ma B T
(zone 3-4)
30 min
(40)
2 x 5 min Z3 + 4 x 5 min Z4
2 min R
25-dec Wo D   * * K E R S T **   (geen training)
  Do w   Wim van Beek loop
SC Klarenbeek
27-dec Vr B 20 min
(33:40)
3 x (10 x ( 40 sec T + 20 sec R )
2:20 min SP
1 30-dec Ma B R
(zone 1-2)
30 min
(39)
5 x 3 min Z2 + 5 x 3 min Z1
1 min R
1-jan Wo D   * * Nieuwjaarsdag **   (geen training)
3-jan Vr B 28 min
(38 min)
2 x (2 min Z1 + 3 min Z2 + 4 min Z1 + 3 min Z2 + 2 min Z1)
1 min R, 2 min SP

 

 

Downloads:

Trainingsschema overzicht